کودکانه ایران ورزشی – 6 اردیبهشت ایران ورزشی

کودکانه: ایران ورزشی – 6 اردیبهشت ایران ورزشی روزنامه های ورزشی

گت بلاگز فضای مجازی تصویر + انتقاد بازدیدکنندگان اینترنت از اسفندیار رحیم مشایی

انتشار پستی به وسیله اسفندیار رحیم مشایی در شبکه اجتماعی خود انتقاد بازدیدکنندگان اینترنت را به همراه داشت.

تصویر + انتقاد بازدیدکنندگان اینترنت از اسفندیار رحیم مشایی

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ اسفندیار رحیم مشایی منشتر شدن پستی در پیج اینستاگرام خود سالروز درگذشت حبیب محبیان (خواننده) را تسلیت گفت.
مشایی در صفحه شخصی خود نوشته است: “بیست و یکم خردادماه، سالروز سفر جاودانی هنرمند متعهد به ارزش های الهی و انسانی، فقید سعید مرحوم حبیب محبیان هست. در تماس تلفنی دیروز با همسر گرامی و فرزند ارجمند و هنرمندش مطلع شدم که مراسم سال گشت، عصر امروز پنجشنبه ۱۸ خرداد در مسجد محل اقامتش یعنی کتالم (محله نیاسته) از توابع رامسر، درآستانه شب جمعه سال برگزار می گردد.

ضمن تسلیت به مردم هنر دوست،جامعه هنری و به خاص به خانواده معظم آن مرحوم، از درگاه حضرت احدیت جهت روح لطیف و مهربان او لطف، رحمت، غفران و رضوان مسئلت می کنم.”

عبارات مهم : اینترنت

با توجه اتفاق تروریستی روز گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران (17 خرداد) بعضی از بازدیدکنندگان اینترنت به اسفندیار رحیم مشایی خرده گرفته اند که آیا تسلیت به خانواده جانباختگان این اتفاق تروریستی را در اولویت قرار نداده است و از کنار آن به آسانی گذشته است!
تعدادی از نظرات بازدیدکنندگان در ادامه آخرین پست اینستاگرامی رحیم مشایی را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اینترنت | خانواده | تروریستی | اسفندیار رحیم مشایی | حادثه تروریستی تهران | داعش در تهران | حبیب محبیان | حبیب خواننده

تصویر + انتقاد بازدیدکنندگان اینترنت از اسفندیار رحیم مشایی

تصویر + انتقاد بازدیدکنندگان اینترنت از اسفندیار رحیم مشایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog