کودکانه ایران ورزشی – 6 اردیبهشت ایران ورزشی

کودکانه: ایران ورزشی – 6 اردیبهشت ایران ورزشی روزنامه های ورزشی

گت بلاگز مازندران اعزام 400 روحانی و مبلغ به مساجد روستاها و شهرستان

400 روحانی و مبلغ در ماه مبارک رمضان امسال به مساجد شهری و روستایی شهرستان آمل اعزام شدند.

اعزام 400 روحانی و مبلغ به مساجد روستاها و شهرستان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، حجت الاسلام اسماعیل رمضانی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آمل گفت: این روحانیان ، بومی شهرستان و نیز از حوزه های علمیه قم ومشهد هستند که به مساجد شهری وروستایی آمل اعزام و در ایام ماه رمضان علاوه بر اقامه نماز جماعت در مساجد شهری و روستایی، سخنرانی، تفسیر قرآن و برگزاری مراسم احیا را برعهده دارند.

اعزام 400 روحانی و مبلغ به مساجد روستاها و شهرستان

وی افزود: امر تبلیغ فقط به ایام ماه محرم و ماه رمضان تخصیص داده شده است ندارد بلکه فعالیت تبلیغی جهت همه وقت ها تعیین شده است است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آمل با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی ، تولید واشتغال بخشی از محورهای مبلغان در ماه مبارک رمضان با نشانه روشنگری در جامعه خواهد بود، گفت: انتظار است،روحانیان و مبلغان در ماه رمضان و در صحبت های خود به این عنوان زیاد بپردازند و در جهت تحقق رهنمودهای ولی امر مسلمین دنیا گام بردارند.

حجت الاسلام رمضانی به آیین عطرافشانی مساجد این شهرستان در آستانه ماه مبارک رمضان نیز اشاره کرد و افزود : این مراسم روز سه شنبه دوم خرداد به طور نمادین با حضور مسئولان شهرستانی در مسجد امام خمینی(ره) واقع دربلوار بسیج این شهر برگزار می شود.

وی گفت: خاص برنامه های محافل انس با قرآن، آئین های شب های احیا و مراسم های عزاداری از مهمترین برنامه های آینده نگری شده است به وسیله این اداره در ماه مبارک رمضان در این شهرستان آمل است.

400 روحانی و مبلغ در ماه مبارک رمضان امسال به مساجد شهری و روستایی شهرستان آمل اعزام شدند.

شهرستان آمل با بیش از 403 هزار نفر جمعیت دارای بیش از 400 مسجد و مکان مذهبی است.

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: اداره | مراسم ها | ماه رمضان | برگزاری مراسم | اعزام روحانی | اعزام مبلغ | اعزام روحانی و مبلغ | اعزام روحانی به مساجد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog