کودکانه ایران ورزشی – 6 اردیبهشت ایران ورزشی

کودکانه: ایران ورزشی – 6 اردیبهشت ایران ورزشی روزنامه های ورزشی

گت بلاگز وب‌گردی تولید انبوه سه نسخه تازه آیفون با بدنه‌ شیشه ای به‌زودی شروع می‌شود

آغاز تولید ماژول‌های سخت‌افزاری مورد استفاده در نسل بعدی آیفون‌های اپل نشان‌دهنده‌ی نزدیک بودن تولید انبوه آیفون ۷ اس، آیفون ۷ اس پلاس و آیفون ۸ با بدنه‌‌ی

تولید انبوه سه نسخه تازه آیفون با بدنه‌ شیشه ای به‌زودی شروع می‌شود

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، دیجی تایمز منشتر شدن گزارشی اعلام کرد که تولید انبوه ماژول ها و کامپوننت های مورد استفاده در آیفون های تازه اپل شروع شده است است و از این رو انتظار می رود تولید انبوه آیفون های تازه نیز در آینده ی نزدیک شروع شود. گزارش تازه با شایعات پیشین در رابطه با عرضه ی سه دستگاه آیفون به وسیله اپل طی سال ۲۰۱۷ همخوانی دارد؛ لیکن دیجی تایمز در گزارش خود اعلام کرده است که دو نسخه ی ۴.۷ و ۵.۵ اینچی آیفون به عنوان به روزرسانی آیفون ۷ با بهره گیری از فریم آلومینیومی و شاسی از جنس شیشه تقویت شده است تولید خواهند شد.
اپل همچنین نسخه ی دیگری را با نام آیفون ۸ با بهره گیری از تغییرات گسترده ی ظاهری رونمایی خواهد کرد که انتظار می رود با فریمی از جنس استیل ضد زنگ به همراه شاسی از جنس شیشه تقویت شده است همراه شود. انتظار می رود سامسونگ ۸۰ میلیون پنل اولد مورد نیاز سامسونگ در سال ۲۰۱۷ را تأمین کند.

عبارات مهم : همراه

البته هنوز مشخص نیست که اپل در کنار آیفون ۸ چه نامی جهت دو آیفون دیگر گزینش خواهد کرد. بسیاری از شنیده ها نام آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس را جهت این دو نسخه اعلام کرده اند. هرچند این دو نسخه از نظر ظاهری شبیه به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس خواهند بود، ولی شیشه تقویت شده است جایگزین شاسی آلومینیومی خواهد شد که از این طریق امکان شارژ بی سیم در تمام نسخه های آیفون جهت سال ۲۰۱۷ امکان پذیر خواهد بود.
بنا بر شنیده ها، دو آیفون به روز شده است با تمرکز زیاد بر سخت افزار داخلی همراه می شوند و از این رو به نظر می رسد اپل در نظر دارد قیمت نسخه های تازه آیفون را برابر با آیفون های سال گذشته نگه دارد، حال آنکه آیفون ۸ به عنوان گوشی پرچم دار قیمت بالاتری خواهد داشت.
انتظار می رود آیفون ۸ با بهره گیری از نمایشگر بدون حاشیه ی ۵.۸ اولد، سایزی برابر آیفون ۴.۷ اینچی داشته باشد. همچنین باید به ترکیب سنسور اثر انگشت با نمایشگر، استفاده از تراشه ی پردازشی A11 و همینطور دوربین با توانایی تشخیص عمق و پشتیبانی از واقعیت افزوده اشاره کرد. برآوردها فروش ۲۵ تا ۳۰ میلیون دستگاهی را جهت دو نسخه ی به روز شده است و ۵۰ تا ۵۵ میلیون دستگاهی را جهت آیفون ۵.۸ اینچی آینده نگری می کنند.
منبع: زومیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همراه | میلیون | دستگاه آیفون | آیفون 8 | نسخه تازه آیفون | تولید انبوه نسخه تازه آیفون |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog