کودکانه ایران ورزشی – 6 اردیبهشت ایران ورزشی

کودکانه: ایران ورزشی – 6 اردیبهشت ایران ورزشی روزنامه های ورزشی

گت بلاگز ورزشی سرنوشت‌مان دست خودمان است / تلاش میکنیم پیروز بازی فردا باشیم ، فرکی

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: خوشبختانه سرنوشت‌مان در بازی فردا دست خودمان است و باید با پیروزی بازی فردا را پشت سر بگذاریم

سرنوشت‌مان دست خودمان است / تلاش میکنیم پیروز بازی فردا باشیم ، فرکی

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر ماشین سازی در هفته نهایی مسابقه های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: جا دارد تقدیر خاص کنم از اصحاب رسانه و خبرنگاران، من هر لحظه تلاش کردم در نشست خبری حاضر باشم و پاسخگوی سؤالات شما باشم. در سرما و گرما همواره وقت گذاشتید و خبرها را پوشش دادید.

عبارات مهم : ماشین
وی ادامه داد: بازی سایپا و ماشین سازی دیدار خانگی ما خواهد بود، متاسفانه باید اعلام کنم که با توجه به تلاش هایی که مجموعه سایپا داشت، از مدیریت کلوب گرفته تا خود بازیکنان ولی چیزی که شایسته ما بود رقم نخورد. شخصا در این چند سال روزهای نهایی لیگ را روی پیشانی ام خورده بود که جهت قهرمانی بجنگیم این بار جهت بقا می جنگیم.

سرمربی سایپا در همین خصوص افزود: شما می توانید به خبرهای قدیمی مراجعه کنید و ببینید که در سال های گذشته چه نتایجی بدست آورده ام با این اوضاع همچنان نمی خواهم به گذشته ها برگردم و بگویم که چه اتفاقاتی جهت سایپا رخ داده هست. از نگاه خودم در دو دیدار عملکرد خوبی نداشتیم، یکی برابر پدیده در بازی رفت و دیگری هفته قبل برابر پیکان ولی می توانم بگویم که به جز این دو دیدار در سایر بازی هایمان می توانستیم بازنده نباشیم. متاسفانه نتوانستیم از وقت هایمان استفاده کنیم و می توانستیم بسیاری از بازی هایمان را ببریم، اگر این دیدارها را می بردیم الان می توانستیم در رده پنجم یا ششم جدول رده بندی قرار بگیریم و چون نبردیم حالا باید در پایین جدول قرار بگیریم.

حسین فرکی در خصوص اوضاع تیم سایپا بیان کرد: در حال حاضر در پایین جدول درگیر بعضی حواشی و پرسشها معنوی و روانی هستیم. من تلاش خودم را به کار گرفتم و حتی زیاد از 2، 3 سال قبل تلاش می کنم، بازیکنان نیز در کنار من تلاش کردند ولی متاسفانه نتیجه نگرفتیم، حالا به روز آخر رسیدیم و خوش شانسی که به دست آوردیم این است که آینده مان دست خودمان است.

وی در خصوص بازی این هفته برابر ماشین سازی گفت: فردا باید پیروز از زمین خارج شویم. امیدوارم تلاشمان فردا نتیجه بدهد، چون ما به خودمان امید داریم و کاری به سایر تیم ها نداریم. همه تلاشمان را به کار می گیریم تا فردا برنده شویم و بدون ولی و اگر در لیگ برتر بمانیم.

حسین فرکی ضمن تقدیر از بازیکنانش تصریح کرد: از بازیکنان تیمم تقدیر می کنم، آنها تا این لحظه همه تلاش ارزش را انجام دادند و امیدوارم در بازی برابر ماشین سازی نیز همه تلاش ارزش را به کار بگیرند. حالا ما در پایین جدول هستیم و امیدواریم که بدون بدشانسی در جدول باقی بمانیم. نمی توان گفت که ماشین سازی انگیزه ندارد، آنها با وجود اینکه سقوط ارزش به لیگ دسته یک قطعی شده است ولی تلاش کردند که فوتبال قابل قبولی ارائده دهند و مطمئنا برابر سایپا نیز می کوشند از هویت خودشان دفاع کنند. در فوتبال این ارزشمند است که یک تیم با وجود سقوطش به دسته یک مردانه می جنگد. فکر می کنم این عنوان مهمترین مسئله در مورد تیم ماشین سازی هست. آنها هیچ شانسی جهت ماندن در لیگ برتر ندارند ولی همچنان مردانه می جنگند. ما نیز به دنبال این هستیم که فردا 3 امتیاز را به دست بیاوریم و خودمان تعیین می کنیم در لیگ برتر باقی می مانیم یا خیر.

سرمربی سایپا در پاسخ به سوالی در مورد آینده کاری خود گفت: اجازه بدهید که اظهارنظری در این مورد نداشته باشم. هم جهت خودم و هم جهت کلوب سایپا این حق را قائلم که آینده و تصمیم گیری خاصی جهت خودشان داشته باشند، تنها چیزی که در این مقطع می توانم بگویم این است که کلوب سایپا هر لحظه در قبال من به عالی ترین شکل عمل کرده است.

وی در آخر در خصوص اینکه ممکن است پرسپولیس با بازیکنان جوان خود به صماف سیاه جامگان برود خاطر نشان کرد: با شناختی که از پرسپولیس و برانکو و هوادارانش دارم مطمئن هستم که با هر تیمی که برابر سیاه جامگان به میدان بروند به دنبال پیروز شدن هستند و در این عنوان شک ندارم. مجموعه پرسپولیس و بازیکنانش سطح خوب و اوج هستند و از نظر من جای هیچ نگرانی وجود ندارد. جهت من بازی تیم خودم مهم است هرچند که فوتبال غیرقابل آینده نگری است و اتفاقاتی مانند 2 فصل پیش که با سپاهان قهرمان شدیم رخ دهد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماشین | فوتبال | بازیکنان | حسین فرکی | سایپا تهران | ماشین سازی تبریز | لیگ برتر فوتبال | هفته نهایی لیگ برتر فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog